Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/sites/2/site33042/public_html/frontend/libs/Nette/loader.php on line 19
Úspěšná kariéra | Energia natura

Úspěšná kariéra

Jste připraveni na kariéru?

Hloupá otázka? Ale vzpomente si na své okolí – kolik znáte lidí, kteří se cítí nespokojeni ve svém zaměstnání? A stále si stěžují, jak to mají těžké. A když řeknete – „Tak si najdi něco jiného!“. Odpovědí zpravidla bývá – „Ale to není tak jednoduché. A navíc mám rodinu!“. Tak přesně na tyto případy se specializujeme. Rozum a vůle nic nezmůžou. Zajímá vás víc? Domluvte si schůzku.

REZERVOVAT TERMÍN

Kyslík odbourává stres

Známá scéna z jednoho českého filmu – student, medik má praxi v nemocnici a při učení má u nosu hadičku od kyslíkové bomby. Scéna končí slovy – „mozek potřebuje nejvíce kyslíku, pak jde učení samo“. V praxi to tak bohužel nefunguje. Není kyslík jako kyslík. Aby to fungovalo, je nutný generátor ionizovaného vzduchu s vysokým obsahem kyslíku. No prostě, je to věda. Ale výsledky stojí za to!

CHCI VĚDĚT VÍCE

Když vás práce baví…

…tak je to super. Bohužel to není častý případ. Podle různých průzkumů z poslední doby je 75 – 85% lidí v české republice nespokojeno s tím, kde pracují a co dělají za práci. Strašné číslo. Kdo se ještě diví, že tolik lidí trpí různými „nevysvětlitelnými“ nemocemi? Nemocemi, které nejdou pořádně vyšetřit ani změřit, takže člověk je pak za trvalého simulanta! Proč tedy drtivá většina lidí dělá to, co je nebaví a k čemu mají dokonce odpor?

Napřed práce, pak zábava

Každý z nás to slýchával v dětství. To je příklad velmi účinného programování našeho podvědomí v dětství, které nám rodiče (samozřejmě v dobré víře) předali jako nechtěný dar do našeho budoucího života. Takže práce je vážná věc, není pro zábavu, je nutné tam chodit, aby byly peníze na jídlo, bydlení, dovolenou, auto, televizi. Ale peněz není nikdy dost, tak je nutné dělat další věci, jak zvýšit příjem, podlézat šéfům nebo obchodním partnerům nebo změnit zaměstnání za lepší. Ale v tom novém (lepším) to zase není tak docela ono, vlastně je to úplně stejné jako dřív.

Budu dělat to, co mě baví!

Jasně, jde se na věc. Právě jste se potkali s bývalým spolužákem, byl manažerem v nadnárodní společnosti, a teď začal podnikat, založil si společně s bývalými kolegy z práce malou firmu. Říkal, že mu to docela jede. No to bylo docela něco jiného, říkáte si. Ale vy zrovna nikoho do nového podnikání nemáte. No nic, začít se dá i v jednom. Ale pozor! Jak to teď bude? Co když to nepůjde, jak jste si naplánovali? A co pravidelný příjem? Teď to sice stojí za nic, ale hypotéku zaplatíte a i na dovolenou zbývá.

Poznáváte svůj příběh? Velká část z těchto lidí nikdy nevkročí na druhý břeh svého vysněného ideálu, a utápí se dále v šedé průměrnosti.

Tak s tím něco uděláme

Rozum je špatným rádcem, stále vám do hlavy vkládá nějaké pochybnosti „co by, kdyby“. Pokud za sebou máte už návštěvy různých kurzů na téma „Jak začít dělat práci, která mě baví“ a stále jste se nerozhodli, tak můžete vyzkoušet naše služby. Nebojte se, nečeká vás žádný podobný seminář, ani  žádná „zaručená“ metoda: Během několika úvodních návštěv vás naučíme pracovat s vaším vlastním tělem (ano, tělem), využívat vaše přirozené instinkty a podvědomí. Protože, upřímně, když jste se rozhodovali čistě rozumem, kam jste se dostali?

P.S. A věřte, člověk byl stvořen k činnosti, která ho baví, a díky které si může plnit své sny a přání.

Proč můžou FLÁKAČI udělat VELKOU kariéru? TO MĚ ZAJÍMÁ
CITÁT PRO TENTO DEN

„Představte si život jako hru, kde 24 hodin denně žonglujete s pěti míčky: práce, rodina, zdraví, přátelé a smysl života a snažíte se je udržet ve vzduchu.“

Dave Logan (1954)

8.5.2014 Spuštěna beta-verze webu

Omluvte prosím některé drobné nefunkčnosti na našich stránkách. Intenzivně pracujeme na posledních úpravách.