Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/sites/2/site33042/public_html/frontend/libs/Nette/loader.php on line 19
Spokojené vztahy | Energia natura

Spokojené vztahy

Jak budou vaše vztahy úspěšné

Většina mužů a žen si v životě vybírá stále stejné partnery. Většinou se s těmi předchozími rozchází, aby si pak po čase zjistili, že ten nový ideální partner se nápadně podobá tomu předešlému. Proč to? Nemůže být chyba ve mě? Sebeobviˇnování nemá smysl. A už vůbec ne sebelítost. Zkusili jste už návštěvu psychologa? Ne? Tak ji vyzkoušejte! A když to nepomůže, tak přijďte k nám.

REZERVOVAT TERMÍN

Poznejte vlastní podvědomí

Podvědomí je „něco“ neznámého, nedá se to úplně racionálně popsat. A to „něco“ ovládá 80% našeho mozku a řídí celý náš život! A navíc se to nedá řídit rozumem! To už stojí za trochu času, abyste poznali, jak je to s těmi náhodami v životě nebo proč má někdo štěstí a vy stále smůlu, i když se tak snažíte. Chcete s tím něco udělat?

ANO, CHCI

"Kdo hledá, najde.
Kdo nehledá, bude nalezen." (F.Kafka)

Znáte někoho, kdo by se cítil šťastný, dařilo by se mu v práci, cítil se naprosto zdráv, a přesto měl značné problémy v privátních vztazích? Ano? Tak to by byl první případ, a rychle nám zavolejte, ať toho dotyčného můžeme poznat. Lidé umí výborně maskovat své pocity a předstírat úspěch. Jediné co nejde, je lhát sami sobě. Pokud toto pravidlo porušíme, tak se s tím naše tělo vyrovná po svém – nemocí, depresí, úzkostí, strachem. Takže, chcete-li pomoci, u nás začínáme s nápravou takříkajíc od podlahy.

Nevěra je přece přirozená

„A manželství je přežitek“. Tyto věty jsou v poslední době námětem mnoha časopisů, reportáží, rozhovorů. Odborníci (muži) z řad sexuologů pak zpravidla zasvěceně hovoří o polygamii člověka jako vývojově vrozené potřebě (více partnerů současně je normální). Argumentace, která vyhovuje mužům. Ženy při takových názorech staví ostře do opozice, jaký div, jejich genetickou výbavou je zachování rodu, a k tomu je potřeba vztah alespoň nějakou dobu udržet.

Naším cílem je pomoci vyřešit příčiny, a naučit každého neopakovat stejné chyby. Kdo z nás si dobrovolně přizná, že za nepovedený vztah může on sám? Současně nepoužíváme žádné klasické psychologické metody, terapie a kolektivní seance. Proč? Ohlasy našich klientů nás přesvědčily o tom, že naše postupy jsou často účinnější než klasická práce psychologa. Chcete se o tom přesvědčit osobně?

Spokojené manželství v říši SCI-FI

Upřímně řečeno, vztahové problémy se dotýkají téměř každého z nás. Mnoho z nás si to nechce přiznat,  a raději vše zamete pod koberec. Problémy trvají dál (i pod kobercem) a časem bobtnají do obřích rozměrů. Co s tím? První pravidlo je jednoduché - hlavně nepoužívat rozum! Vztahy jsou o emocích, mimoverbální komunikaci, pocitech, logika je k ničemu.

Monogamní vztah může docela dobře existovat. Bez pocitů, že nám něco uniklo. Že jsme si to neužili naplno. Soutěže v počtu milenek mezi manažery je jen přirozeným důsledkem jejich velké frustrace (z práce, ze vztahů, ze života). Své pocity neumlčíte.

Jak na to?

Pokud jste právě ve složité životní situaci, rozcházíte se s někým milovaným, všechno se na vás hroutí, a vy nevíte jak z toho, napište nám nebo zavolejte. Nebudeme vás zdržovat žádným dlouhými sezeními, naučíme vás několik jednoduchých postupů, jak se cítit lépe (to nejdříve), jak problémy řešit a neskrývat (to později), jak si vytvořit šťastný vztah. (to nejlepší nakonec).

Rozumem ani pevnou vůlí úspěšný vztah NEZÍSKÁTE JAK NA TO
CITÁT PRO TENTO DEN

„Muž se s oblibou zdraví ve společnosti ženy s jinými ženami, ale je celý nesvůj, když se žena v jeho společnosti zdraví s jinými muži.“

Johann Jakob Engel

8.5.2014 Spuštěna beta-verze webu

Omluvte prosím některé drobné nefunkčnosti na našich stránkách. Intenzivně pracujeme na posledních úpravách.