Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/sites/2/site33042/public_html/frontend/libs/Nette/loader.php on line 19
Řešení zdravotních problémů | Energia natura

Řešení zdravotních problémů

Změřte si svůj zdravotní stav

Většina z nás absolvovala mnoho různých lékařských vyšetření a měření. Naše analýza zdravotního stavu je jiná. Nezabývá se detailně anatomií lidského těla, ale zjištuje hlubší příčiny vzniku zdravotních problémů, které nelze jednoduše diagnostikovat (více o principu metody měření GDV).

VÍCE O MĚŘENÍ

Nemoci si vytváříme sami

Není to příjemné zjištění, ale za naprostou většinu nemocí si můžeme sami svým vlastním chováním a životním stylem. Mnoho z nás s tím určitě chce něco dělat, ale jak? Kurzy, léčitelé, psychoterapeuti, a stále nic nepomohlo? Nabízíme vám nezávaznou konzultaci, při které si uděláte jasno o účinnosti našich metod.

REZERVOVAT TERMÍN

Nemůžete přijít na příčinu vašich obtíží?

V dnešní době běžná věc – náhle vás přepadnou bolesti, udělá se exém nebo vyrážka, a vy nevíte co s tím. Návštěva u doktora nepomůže, zkusíte specialistu, a pak dalšího a nakonec přichází doporučení od známých a kamarádů. Následuje konzultace u léčitele, bylinky, homeopatika. Něco zabralo, ale po čase víte, že to opět není ono. Vaší věrnou kamarádkou se stane únava a dlouhodobě blbá nálada.

Tak, jestli se v tomto příběhu alespoň trochu poznáváte, tak jste zde na správném místě.

Kdo za to může

Nemá cenu vinit lékaře, že jenom předepisují léky a nic pořádně nepoznají, většina zdravotních problémů nemá přímou souvislost se skutečnou příčinou. Klasickým příkladem jsou alergie nebo vysoký krevní tak (hypertenze) – proč se náhle objeví alergie na peří nebo na určité druhy jídla? Je to těmi éčky v potravinách, jak říkají v televizi nebo špatným ovzduším a nebo stresem? No jo, ale jak odstranit stres, to mám jako přestat chodit do práce? A odstěhovat se někam doprostřed lesa?

Může vás uklidit, nic z toho není nutné. Existuje více způsobů, jak získat zpět ztracenou rovnováhu, dokonce, jak se trvale zbavit všech nemocí a to bez drahých léků a jiných přípravků. Lidské tělo má totiž fantastickou schopnost regenerace, naším jediným úkolem je naučit se tuto sílu využívat sami pro sebe. Možná to zní jednoduše, ale je to ten nejlepší způsob k přežití všech živočišných druhů na Zemi.

Jak dlouho trvá náprava

Na internetu existuje spousta kurzů a školení s názvy: „ Jak získat za 21 (30) dnů zdraví (štěstí, bohatství…). U nás nic takového neexistuje. Na otázku – „Jak dlouho bude trvat, než se zbavím svých obtíží“, existuje jednoduchá odpověď „Záleží to pouze na Vás“. Na vaší víře (že se uzdravíte), na vaší trpělivosti (že to nejde přes noc), na vaší pokoře (že něco musíte změnit ve svém životě). My můžeme být pouze vaši průvodci při vaší vlastní cestě k uzdravení. Není to zase tak málo. S námi se velmi rychle přesvědčíte, jak je náš způsob nápravy efektivní. A v čem vám vlastně můžeme nejvíce pomoci?

Zde je krátký výčet zdravotních symptomů, které mají příčinu v dnešním životním stylu:

  • dlouhodobá nebo častá únava, Chronický únavový syndrom
  • úzkost, strach, deprese
  • problémy s hmotností (nadváha, podváha, mentální anorexie)
  • Zažívací obtíže (žaludeční nevolnosti, pálení žáhy)
  • problémy s trávením (nadýmání, zácpy)
  • autoimunitní onemocnění (alergie, alergické vyrážky)
  • oslabený imunitní systém (náchylnost k časným infekcím a virózám)
  • padání vlasů
  • problémy s otěhotněním

Je tedy klasická medicína zbytečná?

Je důležité si uvědomit, že naše pomoc v žádném případě nenahrazuje klasickou lékařskou péči. Možná to bude znít překvapivě, ale na otázku „A nemusím tedy už chodit k doktorovi, když mi nepomohl“ dostanete jednoduchou odpověď „Nic nepřerušujte, po čase sami poznáte, jak moc budete potřebovat klasickou medicínu“ (pojem ˇ“po čase“ může znamenat „po několika měsících“ nebo třeba „po roce“). Naše metoda Vám vrátí ztracenou rovnováhu a vyváženost všech tělesných funkcí a třeba vám pomůže zbavit se i několika vrásek na obličeji (to bude náš bonus navíc).

DOMLUVTE SI INDIVIDUÁLNÍ NÁVŠTĚVU

U nás nenabízíme zajíce v pytli. Aby byla naše pomoc účinná, musí nám každý z našich klientů důvěřovat. Nepotřebujete užívat žádné speciální přípravky ani kupovat nákladné zdravotní pomůcky. Naučíme vaše tělo najít zpět ztracenou rovnováhu. Rychle se zbavíte vleklých obtíží. Přesvědčte se sami.

REZERVOVAT TERMÍN
Lze bojovat proti únavovému syndromu? ZJISTIT VÍCE
CITÁT PRO TENTO DEN

„Lékaři předepisují léky, o nichž toho málo vědí - proti nemocím, o nichž vědí ještě míň - lidem, o jejichž stavu nevědí vůbec nic.“

Voltaire (1694–1778)

8.5.2014 Spuštěna beta-verze webu

Omluvte prosím některé drobné nefunkčnosti na našich stránkách. Intenzivně pracujeme na posledních úpravách.