Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/sites/2/site33042/public_html/frontend/libs/Nette/loader.php on line 19
Dotazy | Energia natura

Dotazy

Co mě čeká, když k vám přijdu?

Standardní návštěva bývá dlouhá cca. 2 hodiny. První hodinu probíhá opakované měření fyzického a psychosomatického stavu vašeho těla, následně analýza naměřených údajů a porovnání s výsledky z předchozích návštěv. Druhá hodina je věnována vlastní terapie a pomoci od zdravotních obtíží. Podrobnější informace naleznete zde.

V čem spočívá vaše metoda analýzy zdravotního stavu?

Při měření fyzického a psychosomatického stavu lidského těla využíváme přístroje pracující na principu metody GDV (Gas Discharge Visualisation). Jedná se o zcela bezpečnou metodu měření energického stavu jednotlivých orgánů. Výhodou této metody je zjištění možných budoucích zdravotních rizik a nemocí ještě před jejich propuknutím. Více informací k tomuto tématu naleznete zde.

Jaké přístroje používáte? Je to bezpečné?

Přístroj, který používáme na analýzu zdravotního stavu má všechny potřebné schválení a atesty. Jeho funkčnost byla testována na mezinárodních klinikách, a proto může být používán v klinické praxi.

Dokážete objektivně zjistit, jak jsem na tom se stresem?

Ano, a dokonce velmi přesně. Míra stresu je každým člověkem vnímána velmi subjektivně. Naše měření dokáže odlišit krátkodobý stres od dlouhodobé stresové zátěže, kdy už může dojít ke vážným zdravotním komplikacím. Dokážeme přesně analyzovat míru adaptability na novu stresovou zátěž a možná zdravotní rizika na váš organismus.

Dokážete mi pomoci od stavů úzkosti, když už beru antidepresiva?

Ano! Pocity úzkosti, strachu a deprese jsou dnes (bohužel) na denním pořádku u stále většího počtu lidí v aktivním věku. Naše postupy a metody jsou přímo určené pro řešení těchto stavů.

Dokážete vyléčit rakovinu?

Naprostá většina onkologických onemocnění (tak jak to chápeme my v našem centru) je zpravidla výsledkem mnohaletého zanedbávání určitého zdravotního problému (mnohdy skrytého). Zjednodušeně řečeno - jedná se o konečný důsledek marné snahy lidského těla znovu nalézt ztracenou rovnováhu. Nemocnému zpravidla dokážeme sdělit možné příčiny, dokážeme nabídnout podpůrnou terapii. V žádném případě nedoporučujeme přerušovat klasickou léčbu na specializovaných lékařských pracovištích. V některých případech mohou naše metody stimulace energie v lidském těle vést k zastavení rakovinného bujení, jedná se však vždy o individuální přístup, který má svá přísná pravidla.

V čem je vaše metoda tak převratná?

Stručně řečeno - jedná se o práci s podvědomím, o komunikaci s vlastním tělem. Výsledkem pak bývá postupná změna životního stylu, která vede k vymizení akutních zrdaotních obtíží a psychických problémů. Každý z našich klientů má možnost si zvolit individuální terapii šitou přímo na míru jeho stavu. Nedokážeme dělat zázraky během 14 dní. Naučíme vás, jak se sami a trvale můžete zbavit všech nemocí. Jako bonus navíc se vám promění váš život a bude vás více bavit žít a nejenom přežívat.

Za jak dlouho se zbavím svých obtíží?

U nás nefunguje žádné – za 14 dní nebo za 21 dní. Člověk není stroj a je nemožné předepsat plán uzdravení za určitý čas. Chcete –li se trvale zbavit svých zdravotních a psychických obtíží, čeká vás minimálně několika měsíční terapie, při které se budete krok za krokem učit komunikovat se svým tělem a pomoci mu přirozeně zbavit se všech problémů. Není to tak těžké, jak se zdá. Je nutná pouze víra (že to funguje), trpělivost (že to nejde hned) a pokora (že po prvních výsledcích musím pokračovat dále).

Je nutné užívat nějaké podpůrné léky nebo potravinové doplňky?

Ne, nic takového není nutné. Naučíme postupně vaše tělo vybírat si pro sebe nejvhodnější potraviny, které mu v daném čase nejvíce prospívají. Dokonce nebudete při nákupu potřebovat ani žádné recenze o kvalitě potravin. No není to super?

Užívám homeopatické léky. Můžu stále chodit ke svému homeopatovi?

Proč ne? Rozhodně vás nebude nutit k opuštění žádných dalších metod z oblasti tzv. alternativní medicíny. Garantujeme vám, že sami poznáte, kdy už vám tyto metody nenabízí další profit.

Cvičím pravidelně reiky (jógu). Je to něco podobného?

Ne. Součástí naší terapie jsou i různé energetické cviky. Způsob jejich provádění je odlišných od různých jiných cvičení včetně jógy.

Mám přerušit léčku u mého lékaře?

Ne! Pokud si kladete tuto otázku, je to pro nás jasný signál, že zatím nedokážete svému tělu a jeho signálům přesně rozumět. A to je cílem naší práce – nastavení automatických samozdravných pochodů ve vašem v těle. I když se to možná zdá neuvěřitelné – v takovém stavu zpravidla sami poznáte, co máte dělat. Hlavně už ale netrpíte různými chorobnými stavy, takže návštěvy lékařů nejsou nutné.

8.5.2014 Spuštěna beta-verze webu

Omluvte prosím některé drobné nefunkčnosti na našich stránkách. Intenzivně pracujeme na posledních úpravách.