Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/sites/2/site33042/public_html/frontend/libs/Nette/loader.php on line 19
Naše filozofie | Energia natura

Naše filozofie

Jak se dnes cítíte?

Máte zdravotní nebo psychické problémy? A co jste proti tomu vyzkoušeli? Navštívili jste lékaře? No, že se ptáme. A co léčitel? Pomohl? A bylinky nebo zdravá strava? Stále nic? Homeopatie? Víme, nevyléčí úplně všechno. Tak už zbývají jenom rady známých a přátel. A pak kurzy a semináře o samouzdravení, zaručených léčebných metodách, harmonii čaker, vyrovnání energií, je toho prostě fůra. A kdo se v tom má vyznat? A proč to nefunguje? No vlastně něco zabralo, ale ne nadlouho.

Když se začtete do stránek našeho webu, a podíváte se podrobněji na nabídku našich služeb, tak se přesvědčíte, že naším cílem je pomáhat všude tam, kde nic nezabírá. Ale pozor! Nehrajeme si na žádné šamany! Nechceme nahrazovat ani klasické lékaře!

Jsme tu pro každého z vás, kterého trápí zdánlivě neřešitelné problémy. Každý, kdo to nechce vzdát je u nás vítán.

Dušan Přikryl

Můj životní příběh

Jmenuji se Dušan Přikryl, je mi 41 let, a jsem zakladatelem centra ENERGIA NATURA. V 18-ti letech jsem onemocněl infekční mononukleozou. Bohužel, měl jsem smůlu, a lékaři na ni přišli až po půl roce od jejího propuknutí. Strávil jsem několik měsíců v nemocnici a následně v domácím léčení. V té době jsem poprvé poznal depresi jako následek mých zdravotních problémů. Několik roků poté jsem trávil vždy několik týdnů v nemocnici kvůli nejasným zdravotním obtížím, nikdo z lékařů nemohl na nic přijít. Člověk se cítil jako hypochondr, a k tomu mě bylo hodně blbě.

A pak pobyt v Německu a seznámení se s lidmi z Max-Planck-Institutu. Pomohli, ale stále to nebylo ono. A následně Praha, Institut celostní medicíny a homeopatie. Té jsem moc nevěřil, pomohla a dostala mě z nejhoršího. Ale stále to nebylo ono.

Tak dobře – cesta do Ruska a velké překvapení – setkání s lidmi, kteří to viděli jasně – „Nepotřebujete žádný lék, žádnou homeopatii, prostě nic, každý živý organismus se dokáže vyléčit sám. Jenom musíte chtít a vědět jak na to." Větší nesmysl jsem neslyšel.

A ono to začalo fungovat. A všechny mé problémy zdravotní i psychické se začaly rozpouštět jako tající sněhová pokrývka. Za několik měsíců jsem pochopil, že to funguje. Za rok jsem myslel, že už je to OK. A za tři roky jsem pochopil, proč jsem musel absolvovat tak komplikovanou cestu přes mnoho různých nemocí a problémů. Holt není nad vlastní zkušenost!

P.S.

Nezazlívejte lékařům, že někdy nemohou přijít na příčinu vašich nemocí. Každý z lidí má schopnost se uzdravit, záleží na každém z nás, aby tuto schopnot neztratil.

CITÁT PRO TENTO DEN

„Co se kurýrování týče,učinili jsme již příslušná opatření. Řídíme se heslem: blíž k přírodě - jen žádné drahé medicíny! Člověk je mechanismus docela prostý: když umře, umře bez nich - když se uzdraví, uzdraví se i bez nich.“

Nikolaj Vasiljevič Gogol (1809-1852)

8.5.2014 Spuštěna beta-verze webu

Omluvte prosím některé drobné nefunkčnosti na našich stránkách. Intenzivně pracujeme na posledních úpravách.