Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/sites/2/site33042/public_html/frontend/libs/Nette/loader.php on line 19
Měření energie v domech | Energia natura

Měření energie v domech

Může vám vlastní obydlí škodit?

Tak schválně – kde každý člověk za život stráví nejvíce času? Upozornění pro workoholiky – ne, není to kancelář. Je to naše vlastní postel. I kdybychom v zaměstnání trávili např. 10 hodin denně, nikdy to nebude na jednom místě (u našeho pracovního stolu). Vždy je tam polední pauza, schůzky, porady atd. Zpravidla tam také netrávíme víkendy (alespoň někteří). Zato v posteli jsme pravidelně každou noc, celý rok. A navíc – naše tělo se po dobu našeho spánku regeneruje a připravuje na další den. A to už stojí za chvíli přemýšlení, jak to tedy je s tím naším bytem nebo domem.

Žádné geopatogenní zóny, ale objektivní měření

Média jsou toho plná. Vždy v pravidelných intervalech vystoupí někdo a sdělí, že si má populace dávat pozor na škodlivé vlivy prostředí, tzv. geopatogenní zóny, které jsou tady opradávna, a škodí všem živým organismům. Pak vystoupí někdo z oponentů s tvrzení, že je to pitomost, protože se to ještě nepodařilo nikomu objektivně změřit. Kde je tedy pravda?

To, že existují na Zemi místa s pozitivní a negativní energií, zní celkem logicky. To, že běžné měřící přístroje dokážou měřit magnetické pole, úrověň radonu v domech, radiaci, ale nedokážou zachytit jiná energetická pole, je také pravda.

Naše centrum se snaží sledovat zejména vliv okolního prostředí na člověka a to z energetického hlediska. Vhodným prostředkem se jeví zejména metoda měření na principu technologie EPC , která byla úspěšně odzkoušena na lidském organismu, a klinické zkoušky opakovaně potvrdili její spolehlivost.

V současnosti se analýzou vnitřních obytných prostor zabývá ruský fyzik Dmitrij Orlov, žák profesora Korotkova. Naše společnost patří mezi několik vybraných pracovišˇt na světě, která s Dmitrijem Orlovem úzce spolupracují na dalším zdokonalování metody. Posouzení vlivu prostředí na zdraví a kondici člověka mohou tak využít i naši zákazníci v Čechách.

Kdy budete potřebovat měření svého obydlí

  • Vstáváte každé ráno unaveni?
  • Cítíte se vyčerpáni, když delší dobu trávíte v určité místnosti?
  • Trpí vaše děti hyperaktivitou nebo kolísáním nálad?
  • Zajímá vás, jestli se vaše tělo správně regeneruje během spánku?
  • Plánujete stavu domu, a vybíráte vhodné místo?
  • Máte projekt nového domu a chcete posoudit jeho dispozici a výběr materiálů?
  • Plánujete přestavbu svého domu/bytu?

Jak probíhá měření

Záleží na tom, co má být cílem našeho posouzení. Základní variantou je  měření a vyhodnocení vlivu konkrétního místa (např. ložnice) na dlouhodobé zdraví a kondici člověka. V praxi to znamená změření stavu organismu před usnutím a po probuzení a samozřejmě i sběr dat přímo na místě pobytu, tj. v místnosti ložnice. Finální vyhodnocení dat pak probíhá přímo na pracovišti v Rusku.

Další požadovanou variantou měření je komplexní posouzení rodinného domu na zdraví všech stálých obyvatel. I v tomto případě je nutné opakované měření, objem dat je několikanásobně větší než v prvním případě.

Může mít hyperaktivita vašeho dítěte něco společného s dětským pokojem, kde spí? Měření vám dá jasnou odpověˇd.

Jaké místo je to správné pro práci a jaké pro odpočinek?

Chcete se cítit ve svém domově lépe? Poradíme a pomůžeme!

Chcet provést měření u vás doma?

Napište zde prosím vaše jméno a email, a my vás budeme sami kontaktovat s dalšími informacemi.

8.5.2014 Spuštěna beta-verze webu

Omluvte prosím některé drobné nefunkčnosti na našich stránkách. Intenzivně pracujeme na posledních úpravách.