Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/sites/2/site33042/public_html/frontend/libs/Nette/loader.php on line 19
Jak probíhá měření | Energia natura

Jak probíhá měření

Největší výhodou je zjištění příznaků nemocí ještě před tím něž je pocítí i sám klient. Chřipku lze zjistit ještě před tím než se objeví první příznaky a člověk se cítí naprosto v pohodě. Stejně tak lze zjistit, jak dlouho se náš imunitní systém vzpamatovává z „antibiotikové kůry“. Často je měřením zjistitelný vliv antibiotik i 3 měsíce zpětně po jejich dobrání. Jinými slovy – i po třech měsících se naše tělo stále vypořádává a následkem braní antibiotik. V žádném případě nebrojíme proti jejich užívání. Pokud má organismus dlouhodobě oslabený imunitní systém, příp. nefunguje správně lymfatický systém, je to ta nejlepší volba ze všech špatných.

Jak to probíhá v praxi

Měření probíhá během každé návštěvy v jednom nebo dvou cyklech. Jsou snímkovány konce jednotlivých prstů na rukou. Každý prst se přiloží na povrch skleněné elektrody a to je vše. Nic necítíte, vše je zcela bezbolestné. Při snímkování se využívá tzv. filtrace, tj. oddělení měření fyzického a psychosomatického stavu organismu. Analýza psychosomatického stavu umožňuje odhalení většiny "běžně nevysvětlitelných" obtíží a problémů.

Lze ale analyzovat i mnoho dalších věcí. Někteří klienti jsou zvědaví, jestli dokážeme odhalit např. vyoperovaný žlučník. Ne. Dokážeme ale určit, jestli je oblast žlučníku a žlučovodů v pořádku. A to mnohdy není (praktická ukázka, že ani vyoperování žlučníku nápravu nepřinese).

Další příklad. Klientka má obavu z rizika infarktu, protože se u nich rodině jedná o dědičnou chorobu. Měření ukáže, že si tuto obavu již pevně uložila do svého podvědomí a programově pracuje na tom, aby se svého infarktu „dožila“. Měření fyzického stavu však žádnou anomálii neukazuje, pravděpodobně stejně negativně by dopadlo i klasické lékařské vyšetření srdce. Přesto má subjektivní potíže a cítí se provinile jako hypochondr. Po několikaměsíční terapii se po problému a navíc se ji zlepšily problémy s úpornou vyrážkou na pokožce.

Chcete vědět, který z programů naší terapie je pro vás ten nejvhodnější?

NOVÉ INFORMACE O NAŠICH SLUŽBÁCH

Ano, zajímají mě vaše metody a terapeutické postupy. Informujte mě pravidelně o vašich novinkách a akcích.

8.5.2014 Spuštěna beta-verze webu

Omluvte prosím některé drobné nefunkčnosti na našich stránkách. Intenzivně pracujeme na posledních úpravách.