Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/sites/2/site33042/public_html/frontend/libs/Nette/loader.php on line 19
Energia Natura | Energia natura

Energia Natura

Změřte si vaši stresovou zátěž

Máte pocit, že už „melete z posledního“ a každou chvíli se zhroutíte? Dá se míra stresu skutečně objektivně změřit? Ano! A navíc lze rychle určit vaši odolnost vůči další psychické nebo fyzické zátěži. Nebudeme vás zbytečně strašit, ale řekneme vám, jak jestli je váš stav skutečně vážný a co byste měli rychle udělat. Naše cesta k nápravě je rychlá a účinná.

VÍCE INFORMACÍ

Nemoci si vytváříme sami

Není to příjemné zjištění, ale za naprostou většinu nemocí si můžeme sami svým vlastním chováním a životním stylem. Mnoho z nás s tím určitě chce něco dělat, ale jak? Kurzy, léčitelé, psychoterapeuti, a stále nic nepomohlo? Nabízíme vám nezávaznou konzultaci, při které si uděláte jasno o účinnosti našich metod.

CHCI VĚDĚT VÍCE

Rozumem ani pevnou vůlí úspěšný vztah NEZÍSKÁTE JAK NA TO

 

Motivační CD ani kurz štěstí vás DEPRESE nezbaví. PROČ? CHCI TO VĚDĚT

 

Proč můžou FLÁKAČI udělat VELKOU kariéru? TO MĚ ZAJÍMÁ

 

Jste připraveni na kariéru?

Hloupá otázka? Ale vzpomente si na své okolí – kolik znáte lidí, kteří se cítí nespokojeni ve svém zaměstnání? A stále si stěžují, jak to mají těžké. A když řeknete – „Tak si najdi něco jiného!“. Odpovědí zpravidla bývá – „Ale to není tak jednoduché. A navíc mám rodinu!“. Tak přesně na tyto případy se specializujeme. Rozum a vůle nic nezmůžou. Zajímá vás víc? Domluvte si schůzku.

TO MĚ ZAJÍMÁ

jak budou vaše vztahy úspěšné?

Většina mužů a žen si v životě vybírá stále stejné partnery. Většinou se s těmi předchozími rozchází, aby si pak po čase zjistili, že ten nový ideální partner se nápadně podobá tomu předešlému. Proč to? Nemůže být chyba ve mě? Sebeobviňování nemá smysl. A už vůbec ne sebelítost. Zkusili jste už návštěvu psychologa? Ne? Tak ji vyzkoušejte! A když to nepomůže, tak přijďte k nám.

chci to vědět

8.5.2014 Spuštěna beta-verze webu

Omluvte prosím některé drobné nefunkčnosti na našich stránkách. Intenzivně pracujeme na posledních úpravách.