Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/sites/2/site33042/public_html/frontend/libs/Nette/loader.php on line 19
Analýza zdravotního stavu | Energia natura

Analýza zdravotního stavu

Jak funguje metoda EPC

Budete se asi divit, ale fazikální princip elektrofotoniky je známý už více jak dvě staletí. Slavný vynálezce a konstruktér Nikola Tesla experimentoval se světelnými výboji v elektromagnetikcém poli, aniž by předpokládal, že mnohem později dojde k praktickému využití při analýze zdravotního stavu. Vše je o energii a informaci. A díky počítačům je to dnes možné.

VÍCE INFORMACÍ

Jak probíhá měření

"Musím se na to nějak speciálně připravit?", "Je to bezpečné?". Tak podobně vypadají dotazy většiny našich klientů před první návštěvou. Přestože naše centrum není žádné lékařské zařízení, všechny naše přístroje splňují přísná bezpečnostní kritéria a byly klinicky testovány. Podívejte se na nejčastější dotazy a nebo rovnou klikněte na odkaz níže a dozvíte se víc.

CHCI VĚDĚT VÍC

Děláme to jinak

Jak vlastně analyzujeme váš zdravotní stav? A je to analýza nebo diagnoza? Tak popořadě. Diagnozu provádí lékař na základě svých znalostí a odborných vyšetření. „Sono, ultrazvuk, rengen, magnetická rezonance“ to všechno jsou všeobecně známé výrazy pro diagnostické přístroje, které různým způsobem „skenují“ lidské tělo. Takže zlomeninu poznáte, žlučníkové kameny také, ale na alergii, bolesti, deprese nebo zažívací obtíže jsou jejich schopnosti krátké. No nevadí. Ještě jsou tady odběry (krve, moči a dalších tělních tekutin), armáda testů na cokoliv. Sběr dat probíhá podle předem stanovených postupů (většinou se jedná o chemické rozbory nebo analýzy). No je to něco podobného jako v servisu s vaším autem. Mnoho lidí k tomu tak přistupuje. Zbývá ještě taková maličkost – jaká je příčina bolestí, depresí, alergií, neplodností? Stres? Nezdravý životní styl? To není zrovna přesná diagnoza. Tolik laboratorních vyšetření, nákladných měření a … Podle tabulkových hodnot je vše v normě. Přetrvávají pouze subjektivní potíže pacienta. Tak takto my nepracujeme!

Skutečná příčina vašich obtíží

Většinu lidí v aktivním věku, kteří začnou mít nějaké zdravotní potíže, zajímá jedno – chci být zase fit, chci se cítit OK (pokud možno okamžitě). A je jim úplně jedno, jakou mají hladinu cholesterolu, bilirubinu atd.

V pořádku. U nás se hned na začátku během hodiny dozvíte vaši celkovou zdravotní kondici, fyzický a psychosomatický stav vašich hlavních orgánů, imunitního, endokrinního (hormonálního) a nervového systému. A hned od začátku se budeme bavit o skutečných příčinách vašeho zdravotního stavu. A k tomu potřebujeme vždy vaši součinnost. Věřte tomu, že v 90% případů je příčina rychle odhalitelná, a je někde úplně jinde než si většina lidí myslí. Dokážeme s velkou mírou přesnosti určit, čeho se podvědomě obáváte, a jestli je vaše obava oprávněná.

Co měříme

Analýza výsledků vašeho zdravotního stavu probíhá na základě měření úrovně energie v jednotlivých orgánek a částech těla. Hledají se jakékoliv odchylky od normálu, které pomáhají rychle určit skutečnou příčinu problému. Měření probíhá komplexně – neřešíme tedy bolest hlavy jako problém hlavy, ale jako důsledek jiného problému. A ten bývá individuální, tak jak je každý člověk nezaměnitelný „originál“. Lidi prostě nejde zaškatulkovat jako při sjednávaní povinného pojištění.

Podrobnosti o metodě měření EPC najdete v samostatné sekci zde.

Naše pomoc k uzdravení

Odborná terapie, jako nejúčinnější cesta k nápravě bez léků, je nezbytnou součástí každé návštěvy.

Jaké musíte mít předpoklady pro úspěšné uzdravení?

VÍRU + TRPĚLIVOST + POKORU

My zařídíme to ostatní. Naše pomoc funguje striktně na principu dobrovolnosti. Pokud by k nám měl kdokoliv chodit z donucení, je to ztráta času pro obě strany.

Zbavte se trvale problémů

Naše klienty učíme samostatnosti. Co to znamená? Samostatný člověk není překvapený, když ho přepadne nějaký zdravotní problém. Dokáže určit i jeho možnou příčinu a sám se ho zbavit. Malý příklad: chřipková epidemie každý rok v zimě. Jak s ní bojujete? Vakcínou? Klidem na lůžku? Paralenem? S naší pomocí to už příští rok nebudete vůbec řešit! Budete mít silný imunitní systém (jde to i bez otužování), a hlavně nebudete tyto informace v médiích vůbec řešit. Prostě budete vědět, že vás se chřipka vůbec netýká! No není to nejlepší prevence? A pozor, to co některým z vás zní trochu jako pohádka, může být za několik měsíců normálním stavem.

Podvědomí léčí a uzdravuje

Dokážete účinně pracovat se svým podvědomím? Podvědomí je ta část našeho mozku, která řídí náš život ve všech situacích, kde rozum nefunguje. To jsou všechny náhody, štěstí, vztahy, emoce, pocity. Proč tolik lidí navštěvuje kurzy štěstí zdraví a pohody? Rozum (vědomí) nedokáže řídit naše podvědomí. Slyšeli jste už, jak je nutné posílit vůli, abychom se odnaučili kouřit, pít, zvládali svoji agresi a vznětlivost? Ztráta času. Rozumem ani slovy se s vlastním podvědomím nekomunikuje. My vás naučíme jak na to! A výrazně to pomůže i vašemu zdravotnímu stavu.

Připraveni? Vstupte!

CHCI ZMĚŘIT SVŮJ ZDRAVOTNÍ STAV

CITÁT PRO TENTO DEN

„Patrně jediný způsob, jak si zachovat zdraví, je jíst, co ti nechutná, pít, co se ti oškliví, a dělat, co se ti nechce.“

Mark Twain

8.5.2014 Spuštěna beta-verze webu

Omluvte prosím některé drobné nefunkčnosti na našich stránkách. Intenzivně pracujeme na posledních úpravách.